منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور

مشخصات فنی مشعل ایران رادیاتور

مشعل وسیله ای می باشد که با سوختن موادی مانند گاز، گازوئیل، مازوت و مواد سوختنی دیگر و با ایجاد شعله درون کوره باعث ایجاد انرژی گرمایی می گردد. از مشعل ایران رادیاتور جهت گرمایش سیستم های گرمایشی مانند کوره های هوای گرم، دیگ های فولادی آب گرم و بخار و همچنین دیگ های چدنی مورد استفاده قرار می گیرد.

طرز کار مشعل ایران رادیاتور

مشعل ها عمدتا طرز کار یکسانی دارند و بدین صورت می باشد که پروانه مشعل روی محور موتور نصب شده و هوای لازم جهت احتراق را تامین می نماید. وظیفه دریچه هوا تنظیم و کنترل هوای لازم جهت احتراق مناسب می باشد. روی مشعل های گازی ایران رادیاتور یک عدد کلید کنترل فشار نصب شده تا در هنگام کمبود جریان هوا این کلید عمل کرده و مشعل را خاموش می کنید. ماده سوختی توسط نازل افشانک می شود و هوا با ماده سوختی مخلوط می گردد و توسط جرقه بین الکترود های مشعل که سر نازل قرار گرفته است مشتعل می گردد سپس شعله را به صورت مستقیم داخل کوره دیگ هدایت می کند و حرارت مورد نیاز دیگ توسط انرژی گرمایی مشعل تامین می گردد.

مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور

مشعل دوگانه سوز دستگاهی می باشد که قابلیت کارکرد با دو نوع سوخت متفاوت را دارد ساختار مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور همانند مشعل گازسوز و گازوئیل سوز ایران رادیاتور می باشد. مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور با اختلات مقدار معینی از سوخت و هوا و سپس احتراق این مخلوط (گاز با هوا یا گازوئیل با هوا)، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می کند. مشعل های دوگانه سوز معمولا با دو نوع ماده سوختنی که هر دو می تواند مایع باشد یا یکی گاز یکی مایع باشد ایجاد احتراق کنند. مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور با دو سوخت گاز و گازوئیل کار می کند. مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور دارای تنوع گسترده ای در ظرفیت های 56,000 الی 5,000,000 کیلوکالری بر ساعت طراحی و تولید می گردد. مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور از ظرفیت 400,000 کیلوکالری بر ساعت به بالا دارای نازل دو مرحله ای می باشد و در ظرفیت های بالاتر از 800,000 کیلوکالری بر ساعت دارای تابلوی کنترل می باشد.

 

تابلوی کنترل مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور شامل کلید فیوز، رله، بی متال، کنتاکتور، لامپ های سیگنال و تجهیزادت مربوطه می باشد.

* مشعل های ایران رادیاتور دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارند. (در صورتی که افراد متفرقه نصب کنند از گارانتی خارج می گردد)

نظرات بسته شده است.