منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مشعل گازوئیلی ایران رادیاتور

مشخصات فنی مشعل ایران رادیاتور

مشعل وسیله ای می باشد که با سوختن موادی مانند گاز، گازوئیل، مازوت و مواد سوختنی دیگر و با ایجاد شعله درون کوره باعث ایجاد انرژی گرمایی می گردد. از مشعل ایران رادیاتور جهت گرمایش سیستم های گرمایشی مانند کوره های هوای گرم، دیگ های فولادی آب گرم و بخار و همچنین دیگ های چدنی مورد استفاده قرار می گیرد.

طرز کار مشعل ایران رادیاتور

مشعل ها عمدتا طرز کار یکسانی دارند و بدین صورت می باشد که پروانه مشعل روی محور موتور نصب شده و هوای لازم جهت احتراق را تامین می نماید. وظیفه دریچه هوا تنظیم و کنترل هوای لازم جهت احتراق مناسب می باشد. روی مشعل های گازی ایران رادیاتور یک عدد کلید کنترل فشار نصب شده تا در هنگام کمبود جریان هوا این کلید عمل کرده و مشعل را خاموش می کنید. ماده سوختی توسط نازل افشانک می شود و هوا با ماده سوختی مخلوط می گردد و توسط جرقه بین الکترود های مشعل که سر نازل قرار گرفته است مشتعل می گردد سپس شعله را به صورت مستقیم داخل کوره دیگ هدایت می کند و حرارت مورد نیاز دیگ توسط انرژی گرمایی مشعل تامین می گردد.

مشعل گازوئیلی ایران رادیاتور

نوع دیگری از مشعل های شرکت ایران رادیاتور مشعل گازوئیل سوز می باشد. مشعل گازوئیلی ایران رادیاتور همان طور که اسمش مشخص می باشد با سوخت گازوئیل تبادل حرارت می کند. مشعل گازوئیل سوز ایران رادیاتور ساختاری همانند مشعل گازی ایران رادیاتور دارد اما از لحاظ نوع کار کرد و قطعات تفاوت زیادی دارد. با توجه به اینکه سوخت گازوئیل هزینه حمل و نقل زیادی دارد و از لحاظ آلودگی های زیست محیطی نسبت به سوخت گاز طبیعی بیشتر می باشد بنابراین بعد از لوله کشی گاز در شهر ها این نوع مشعل ها منسوخ گردید ولی برای مکان هایی که دسترسی به گاز نبوده از مشعل گازوئیلی استفاده می شود.

مشعل گازوئیلی ایران رادیاتور یکی از برند های معروف بازار می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. مشعل گازوئیل سوز ایران رادیاتور دارای تنوع گسترده ای می باشد و در ظرفیت های 40,000 تا 4,000,000 کیلو کالری بر ساعت طراحی و تولید می گردد. برق مصرفی الکتروموتور مشعل گازوئیلی ایران ردادیاتور تا ظرفیت 400,000 کیلو کالری بر ساعت به صورت تک فاز و از 400,000 کیلو کالری بر ساعت به بالا به صورت سه فاز می باشد.

نظرات بسته شده است.