تهران - خیابان طالقانی - بعداز مفتح - خیابان ملک اشعرای شمالی-پاساژ ایران بک-طبقه1-واحد7

dgostaranlogo

درباره ما

فروشگاه دماگستران با اعتقاد به مدیریت زمان، هزینه و کیفیت و تخصص در زمینه تاسیسات حرارتی، برودتی و تهویه مطبوع. شناخت و بهره مندی از امکانات شبکه اینترنت، تصمیم به ارائه خدماتی مناسب جهت رفاه حال مصرف کنندگان در زمینه مشاوره و تسهیل در فرایند انتخاب و خرید محصولات با همکاری شرکت های تولید کننده و تامین کننده این صنعت نموده است. امیدواریم موجبات رضایتمندی هر چه بیشتر شما عزیزان را فراهم نماییم.

مشاوره و فروش تجهیزات گرمایش موتورخانه
مشاوره و فروش تجهیزات تصفیه آب و هوا
مشاوره و فروش عایق های حرارتی و برودتی
مشاوره در زمینه محدودیت های جانمایی و نصب تجهیزات مورد نیاز
کارشناسی در زمینه مصرف انرژی و مدیریت هزینه حامل های انرژی
مشاوره و فروش تجهیزات تهویه مطبوع
مشاوره و فروش پمپ و بوستر پمپ آبرسانی و آتش نشانی
مشاوره در زمینه تعویض یا بهینه نمودن تجهیزات در باسازی
محاسبه و تعیین ظرفیت حرارتی و برودتی
طراحی و اجرای تاسیسات مکانیکی
مشاوره و فروش لوله و اتصالات
مشاوره و فروش تجهیزات استخر، سونا و جکوزی
مشاوره در زمینه سیستم آتش نشانی و اطفاء حریق
مشاوره در زمینه اجرا و نصب
مشاوره در خدمات پس از فروش

?

سوالات متداول

آیا ممکن است کالایی را که سفارش می‏‌دهم موجود نباشد؟

پاسخ: کالاهای دارای قیمت که در سایت دماگستران با وضعیت “موجود” مشخص شده، در انبار دماگستران موجود و قابل سفارش گذاری هستند. بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست و سفارش در سریع‏‌ترین زمان ممکن پردازش و تحویل خواهد شد. البته گاهی برای برخی از کالاها در صورت ثبت سفارش‏‌ها با تعداد بالا و همزمان، ممکن است موجودی آن کالا به اتمام برسد. در این موارد به سرعت اقدام به تکمیل موجودی کالا می‌شود ولی در صورت امکان پذیر نبودن، عرضه آن کالاها در سایت به صورت موقت متوقف می‌شود.
همچنین در طرح تشویقی فروش شگفت انگیز روزانه، تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‌‏تر نسبت به فروش‏های ویژه عرضه می‏‌شوند که تنها برای چند ساعت امکان سفارش‏ گذاری دارند. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان برسد، وضعیت کالا به “ناموجود” تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.

پیش از خرید کالا، چگونه می‏‌توانم از این که کالا ساخت کجاست، مطلع بشوم؟

پاسخ: لازم به ذکرست که کشور سازنده روی کیفیت کالا تاثیری ندارد و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که بسیاری از کالاها در چین تولید می‌شوند.